WYDARZENIA

Aborcja jest okrutnym morderstwem

Wydawałoby się, że w nowoczesnym świecie, który tyle mówi o wolności i prawach człowieka, takie sytuacje powinny zdarzać się tylko w filmach. A jednak… w cywilizowanym kraju, jakim jest Kanada, można legalnie zabijać dzieci w fazie prenatalnej, a Mary Wagner i Linda Gibbons, które publicznie sprzeciwiały się takim praktykom, trafiły (znowu!) do więzienia.

Mary Wagner wielokrotnie dziękowała Polakom za wsparcie i stawanie w jej obronie. Pomóżmy jej kolejny raz! Kierujemy petycję do premiera Kanady. Podpisując petycję przypominamy kanadyjskiego rządowi, że „Sytuacja, w której zabijanie dzieci nazywa się działalnością gospodarczą, a osoby starające się ratować niewinne dzieci, traktuje się jak przestępców, przypomina nam czasy terroru komunistycznego w Polsce, kiedy ludzi upominających się o podstawowe prawa człowieka, prześladowano na najrozmaitsze sposoby. Wielu z nich latami przetrzymywano w więzieniach, na podstawie wyroków sądów, wydanych na podstawie nieludzkich praw. Życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, a aborcja jest okrutnym morderstwem. Wszyscy możemy się o tym przekonać dzięki rozwojowi ultrasonografii i zarejestrowanym na video aborcjom. Nie możemy udawać, że tego nie wiemy. Jeśli tak czynimy, jesteśmy hipokrytami. Panie Premierze! Prawo, które pozwala na zabijanie dzieci w łonach matek jest absurdalne i nieludzkie.  Może Pan podjąć działania, aby zabijanie bezbronnych dzieci przestało być dopuszczalne. 200 lat temu niewolnicy z Afryki byli traktowani przez brytyjskie prawo jak rzeczy. Brytyjskie prawo chroniło handel niewolnikami jako „działalność gospodarczą”.  Również w Kanadzie działali ludzie, walczący z tym nieludzkim prawem. Wielkie zasługi miało w tej sprawie Stowarzyszenie Przeciwników Niewolnictwa z Toronto. Dzięki nim haniebne prawo zostało uchylone. Pan również może zapisać się w historii jako człowiek walczący o prawa tych, którzy sami bronić się nie mogą – niewinnych dzieci w łonach matek. Przed dwoma wiekami brytyjskie prawo dostrzegło w niewolnikach ludzi. Od Pana zależy, czy prawo kanadyjskie, dostrzeże ludzi w mordowanych przed narodzeniem dzieciach. Pilnej interwencji wymaga również sprawa dwóch kobiet, które dzisiaj bronią honoru Kanady – Mary Wagner i Lindy Gibbons. Przetrzymywanie ich w więzieniu okrywa hańbą Kanadę. Wzywamy Pana do podjęcia działań w celu natychmiastowego ich uwolnienia.

KLIKNIJ I PODPISZ PETYCJĘ W OBRONIE MARY WAGNER

http://www.citizengo.pl/pl/32066-petycja

Gdy już podpiszemy petycję, podzielmy się nią ze znajomymi. Spróbujmy kolejny już raz uwolnić Mary Wagner oraz Lindę Gibbons.

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk / CitizenGO Polska
Zobacz także
Pan Bóg daje nam czas, żeby zabierać głos
Muzyka w Katedrze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość