NAMYSŁY

Wiem, że jesteś przy mnie

Tak wierny, tak wytrwały. Tak kochający i szczery. Tak potężny we wszystkim, co czynisz. Wypełniasz mnie i widzisz. Znasz mój każdy ruch i radujesz się, gdy Ci śpiewam. Wiem, że jesteś przy mnie! Wiem, że mnie nigdy nie opuścisz w mojej słabości. Wiem, że zstąpiłbyś z nieba, by wypisać na moim sercu słowa przypominające mi, Kim dla mnie jesteś.

Kari Jobe – amerykańska wokalistka uwielbia Pana Jezusa za bliskość, w jaką wierzy, o której – dzięki swej wierze – również wie. Czy nasza wiara jest tak silna, abyśmy wiedzieli, że Pan jest wśród nas, że jest tuż obok? W liturgii Kościoła przeżywamy tzw. „okres zwykły”, ale i ten czas może okazać się niezwykłym, jeśli zaufamy Panu i powiemy o tym innym ludziom.

https://www.youtube.com/watch?v=Qa_0kz6uNHo

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Szukałem was a teraz wy przyszliście do mnie
Królestwo Chrystusa to także gorliwa wrażliwość na słabości

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status