NAMYSŁY

Wiem, że jesteś przy mnie

Tak wierny, tak wytrwały. Tak kochający i szczery. Tak potężny we wszystkim, co czynisz. Wypełniasz mnie i widzisz. Znasz mój każdy ruch i radujesz się, gdy Ci śpiewam. Wiem, że jesteś przy mnie! Wiem, że mnie nigdy nie opuścisz w mojej słabości. Wiem, że zstąpiłbyś z nieba, by wypisać na moim sercu słowa przypominające mi, Kim dla mnie jesteś.

Kari Jobe – amerykańska wokalistka uwielbia Pana Jezusa za bliskość, w jaką wierzy, o której – dzięki swej wierze – również wie. Czy nasza wiara jest tak silna, abyśmy wiedzieli, że Pan jest wśród nas, że jest tuż obok? W liturgii Kościoła przeżywamy tzw. „okres zwykły”, ale i ten czas może okazać się niezwykłym, jeśli zaufamy Panu i powiemy o tym innym ludziom.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Im wszystkim trzeba głosić, że Chrystus jest zwycięzcą
Jezus daje nam zbawienie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość