NAMYSŁY

Nie mogę nie wierzyć!

„Nie brakowało mi niczego oprócz rodziców. Moi rodzice rozstali się. Mój tata wyjechał za granicę, a mama ciężko zachorowała. Zamieszkałam u babci. Babcia była dla mnie bardzo dobra i opiekowała się mną. Nie było to jednak to, czego potrzebowałam. Brakowało mi rodziców. Bardzo mi ich brakowało! Nie rozumiałam tego, co się działo. Pochłaniała mnie beznadzieja…”

Obejrzyj świadectwo 23-letniej studentki, która nie tylko opowiada o swoim przejściu z mroku do światła, ale też składa świadectwo o tym, jak dokonała się zmiana w jej życiu. Zmiana zasadnicza

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Wobec wymogów moralnych wszyscy jesteśmy absolutnie równi
Chrystus – Lekarz naszych dusz i ciał

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status