WYDARZENIA

Cud z nieba

Prawdziwe życie układa czasem niesamowite scenariusze, które wystarczy spisać, by powstała fascynująca i wciągająca historia.

Annabel Beam, jako dziewięcioletnia dziewczynka była ciężko i nieuleczalnie chora. Wszystkie próby leczenia oraz diagnozy medyczne nie dawały nadziei zrozpaczonej rodzinie. Aż zdarzył się cud, a w zasadzie… prawdziwe cuda z nieba. Annabel wpadła w rozpadlinę spróchniałego pnia i po wielogodzinnej akcji ratowniczej została ocalona, mimo ze nikt nie dawał jej szans na przeżycie. Lecz prawdziwy cud wydarzył się wewnątrz ogromnego drzewa. Annabel, leżąc bez nadziei na ratunek, przeżyła nadzwyczajne spotkanie – trafiła do nieba i twarzą w twarz rozmawiała z Jezusem. Przez cały czas czuwał przy niej też jej Anioł Stróż jako opiekun i pocieszyciel. To wydarzenie zmieniło całe życie Annabel, która doznała uzdrowienia niewytłumaczalnego z punktu widzenia medycyny. Rozpacz, ocalenie, tajemnica oraz prawdziwy cud sprawiony ręką Bożej Opatrzności – to wszystko znajdzie czytelnik w porywającej lekturze Cudów z nieba. Książka stała się bestsellerem amerykańskiego rynku wydawniczego. Historia okazała się tak fascynująca, że podjęto decyzję o nakręceniu na jej podstawie filmu z prawdziwie gwiazdorską obsadą.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów, zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu „Cud z nieba”.  Film wszedł na ekrany polskich kin pod koniec marca br.

https://www.youtube.com/watch?v=T7gqAAZKB9Q&feature=share

Zobacz także
Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej w roku 10-lecia
Rodzina jako instytucja stanowi fundament ustroju społecznego państwa

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status