U NAS WYDARZENIA

Ogólnopolska Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę

Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej włącza się w ogólnopolską Pielgrzymkę członków i sympatyków Akcji Katolickiej na Jasną Górę. Po raz pierwszy DIAK Diecezji Świdnickiej zabierze ze sobą sztandar, który został nam powierzony podczas uroczystości 10-lecia naszego stowarzyszenia.

Do Częstochowy, do domu Królowej Polski udamy się w tym roku wspólnie w sobotę 18 czerwca 2016 r. Autokar będzie zabierał pielgrzymów jadąc od Wałbrzychu (godz. 5:00), poprzez Świdnicę (godz. 5:45), Dzierżoniów (godz. 6:30) i Ząbkowice Śląskie (godz. 7:15). Będziemy na Jasnej Górze przez cały dzień i powrót nastąpi w godzinach wieczornych. Przewidywany koszt udziału to jedynie 60 zł od osoby.

Prezesi parafialnych oddziałów AK Diecezji Świdnickiej oraz inne osoby chcące uczestniczyć we wspólnym przeżyciu duchowym, jakim będzie modlitwa przed Cudownym Obrazem Matki Bożej, proszeni są o bezpośredni kontakt z Panem Jackiem Pawlikiem – tel: 793289184 / e-mail: jacekpawlik68@gmail.com Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.  Przekaż tę wiadomość dalej!

Zobacz także
Między Ukrzyżowaniem a Zmartwychwstaniem
Miejsca najbliższe Jego sercu…
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka maj 13,2016 z 13:05

    […] Przypominamy przy tej okazji, że za miesiąc, a dokładnie w sobotę 18 czerwca br. udajemy się wspólnie do Częstochowy, aby tam włączyć się w ogólnopolską pielgrzymkę Akcji Katolickiej na Jasną Górę. KLIKNIJ I ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE. […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status