WYDARZENIA

Liturgia i czułość

Temat tegorocznego Kongresu Małżeństw, spotkania organizowanego przez duszpasterstwo rodzin Diecezji Świdnickiej i Fundację Małżeństwo Rodzina w Świdnicy, znany jest od dnia zamknięcia poprzedniego kongresu: „Liturgia i czułość”.

Ogólnopolski Kongres Małżeństw to inicjatywa bez precedensu w polskim Kościele, zwraca bowiem uwagę na fundament rodziny: małżeńską miłość. Dodatkowo wszyscy dotychczasowi uczestnicy „małżeńskiej randki” chwalą organizatorów nie tylko za dobry poziom merytoryczny, ale także za warunki w centrum kongresowym oraz profesjonalizm obsługi wydarzenia. Poza wykładami, kongres to także wydarzenia kulturalne, warsztaty oraz modlitwa.

Zapisy przez internet ruszyły 1 lipca.  Uruchomiony jest formularz zapisowy na VI Ogólnopolski Kongres Małżeństw. Można się zarejestrować pod linkiem Rejestracja  – na początku rejestracji warto przeczytać regulaminu Kongresu. Zebrano w nim większość informacji pozwalających na zapoznanie się ze swoimi pytaniami.

ZOBACZ BIEŻĄCE INFORMACJE DOTYCZĄCE KONGRESU MAŁŻEŃSTW

Zobacz także
Sanktuarium Jana Pawła II
Chleb nasz powszedni

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status