WYDARZENIA

Liturgia i czułość

Temat tegorocznego Kongresu Małżeństw, spotkania organizowanego przez duszpasterstwo rodzin Diecezji Świdnickiej i Fundację Małżeństwo Rodzina w Świdnicy, znany jest od dnia zamknięcia poprzedniego kongresu: „Liturgia i czułość”.

Ogólnopolski Kongres Małżeństw to inicjatywa bez precedensu w polskim Kościele, zwraca bowiem uwagę na fundament rodziny: małżeńską miłość. Dodatkowo wszyscy dotychczasowi uczestnicy „małżeńskiej randki” chwalą organizatorów nie tylko za dobry poziom merytoryczny, ale także za warunki w centrum kongresowym oraz profesjonalizm obsługi wydarzenia. Poza wykładami, kongres to także wydarzenia kulturalne, warsztaty oraz modlitwa.

Zapisy przez internet ruszyły 1 lipca.  Uruchomiony jest formularz zapisowy na VI Ogólnopolski Kongres Małżeństw. Można się zarejestrować pod linkiem Rejestracja  – na początku rejestracji warto przeczytać regulaminu Kongresu. Zebrano w nim większość informacji pozwalających na zapoznanie się ze swoimi pytaniami.

ZOBACZ BIEŻĄCE INFORMACJE DOTYCZĄCE KONGRESU MAŁŻEŃSTW

Zobacz także
Ku czci Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Świętego Jana Pawła II
Nowe wyzwanie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość