NAMYSŁY

Madonna koronowana 50 lat temu

Spójrzmy teraz na cudowną Figurkę i w duszy powiedzmy: Maryjo, Matko nasza, czczona w tym sanktuarium jako Strażniczka Wiary Świętej, Tobie dziś dziękujemy za to, że jesteś nami w tym sanktuarium, że pielgrzymujesz z nami drogami naszego życia.

Otocz płaszczem swojej opieki nasz Kościół i naszą Ojczyznę, przyjmij wszystkie nasze indywidualne prośby, dziś przyniesione do Ciebie. Bądź Strażniczką naszej wiary. Bądź nam nadal Matką, idź z nami dalej, „bądź z nami w każdy czas, wspieraj i ratuj nas” Amen.

Zdjęcie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Cytowany tekst pochodzi z homilii ks. Biskupa Ignacego Deca wygłoszonej podczas Mszy św. celebrowanej w Sanktuarium Strażniczki Wiary w Bardzie 27 sierpnia 2012 r.

Zobacz także
Nie obawiajcie się Prawdy
Z Chrystusem Zmartwychwstałym i z Maryją idziemy przez życie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość