WYDARZENIA

NIE dla antypolskich występów

Po raz kolejny zespół o nazwie „Behemoth” chce ruszyć w skandaliczną, bluźnierczą i tym razem antypolską trasę koncertową! Promując pełną nienawiśći i obrazoburczych treści płytę „The Satanist” Adam Darski, znany pod pseudonimem „Nergal” wraz z zespołem planuje występy w największych klubach polskich miast.

Nie możemy pozwolić, aby ta satanistyczna grupa muzyczna promowała zło i przemoc. Już na plakatach promujących trasę widać jak ten zespół gardzi ważnymi dla każdego Polaka symbolami. Przedstawia on zniekształcone godło Polski z napisem „Rzeczpospolita Niewierna”. To skandaliczna profanacja, która nie może być zignorowana.  Cała płyta przesiąknięta jest natomiast antykatolickimi, bluźnierczymi tekstami. O demonicznym przesłaniu Darskiego „Nergala” świadczą tytuły jego utworów:  Lucyferze, módl się za nami („Lucifer Ora Pro Nobis”) czy Amen będącego bluźnierczą wersją modlitwy „Zdrowaś Maryjo”.

Nie możemy dopuścić, żeby ta skandaliczna trasa koncertowa się odbyła. Domagajmy się od organizatorów koncertów w poszczególnych miastach, w tym we Wrocławiu, ich odwołania. Uchrońmy młodych ludzi przed zagrożeniem,  jakie niesie ze sobą zespół „Behemoth. KLIKAJĄC TUTAJ możesz przeczytać i podpisać elektronicznie list protestacyjny, jaki zostanie skierowany do wszystkich organizatorów tego prowokacyjnego działania. W liście tym czytamy m.in.:” Lider zespołu, Adam „Nergal” Darski znany jest ze skandalicznego, obrazoburczego zachowania podczas występów. W trakcie jednego z nich podarł Pismo Święte, za co stanął przed sądem. Istnieją poważne powody, by przypuszczać, że również teraz może dojść do podobnie skandalicznych incydentów. Zespół Behemoth w swojej „muzyce”, jak i oprawie scenicznej, od wielu lat konsekwentnie i w gorszący sposób obraża religię chrześcijańską i jej symbole a wraz z nią miliony Polaków, którzy nie kryją oburzenia tym faktem. W tym roku zespół postanowił sprofanować również polskie godło narodowe, w haniebny sposób przekształcając jego wizerunek i firmując nim całą swoją trasę koncertową. Przypominam Państwu, że za znieważenie godła narodowego grozi kara do roku pozbawienia wolności.”

Na podstawie: protestuj.pl

Zobacz także
Koronacja uwieczniona na zdjęciach
Zaniepokojeni losem chrześcijan

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status