WYDARZENIA

Zmanipulowany umysł

Lewicowi politycy i dziennikarze, w ramach toczonej przez siebie ideologicznej krucjaty, od dawna powołują się na swoich odpowiedników z zachodniej Europy, krytykujących Polskę za nasze przywiązanie do wartości i kultury chrześcijańskiej. Prawdopodobnie ma to na celu wpędzenie Polaków w kompleksy i sprawienie, abyśmy poczuli się gorsi i zacofani.

Jest to bardzo cyniczna taktyka, gdyż materiały przygotowywane przez zachodnie media, bardzo często inspirowane są przez naszych rodzimych aktywistów. Co więcej, materiały te oddają to, co myśli tylko pewna część zachodniego społeczeństwa, nadreprezentowana w mediach. Dlatego z wielką radością przyjęłam międzynarodową inicjatywę obywateli, którzy zdecydowali się wesprzeć Polaków w staraniach o wprowadzenie prawa, która zapewniałoby pełną ochronę życia. Aby zapoznać się z treścią listu, wystarczy kliknąć TUTAJ. 62.932 osoby m.in. z Austrii, Chorwacji, Hiszpanii, Niemiec, Portugalii, Słowacji, USA, Wielkiej Brytanii i Włoch podpisały się pod listem adresowanym do polskich Władz oraz do polskich Obywateli – czyli nas wszystkich, przekonując do tego, żebyśmy w kwestii obrony ludzkiego życia nie oglądali się na presję, którą wywiera garstka polityków i dziennikarzy z ich krajów. Takie wsparcie w tylu językach świata (które łączą ludzi kilkudziesięciu krajów!) dodaje siły. Dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy sami.

Inspirowanie krytykujących Polskę artykułów, a później powoływanie się na nie, to tylko jedna z wielu manipulacji. Zestawienie najbardziej popularnych mitów głoszonych przez relatywistów i polemikę z nimi znajdą Państwo w polecanej już przeze mnie książce „Zmanipulowany umysł”. To znakomita ściągawka do wszelkich dyskusji ze znajomymi na tematy wartości

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk / Kampanii CitizenGO Polska

Zobacz także
Ave Maria, gratia plena, Dominus tecum…
Wyzwolenie kontynentu: Jan Paweł II i upadek komunizmu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status