NAMYSŁY

Mów do mnie, Panie

Mów do mnie, Panie. Chcę słyszeć Cię, przyjąć od Ciebie, co masz dla mnie. Nie chcę się chować, lecz w Tobie skryć. W cieniu Twym, Panie chcę iść. Święty, potężny jesteś, Panie. Przed Tobą dziś możemy stać dzięki łasce, nie dzięki nam samym.

Delikatne, wręcz subtelne soulowe brzmienie, niejako medytacyjna muzyczna aura i niedominujący nad nutami wokal. Niech będzie motywem refleksji, którą możemy podzielić się z naszymi znajomymi. Przede wszystkim jednak niech kołysze nasze serce i nakłoni duszę do zanurzenia się w łasce.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Migranci i uchodźcy: mężczyźni i kobiety w poszukiwaniu pokoju
Wszystkich Świętych

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość