NAMYSŁY

Mów do mnie, Panie

Mów do mnie, Panie. Chcę słyszeć Cię, przyjąć od Ciebie, co masz dla mnie. Nie chcę się chować, lecz w Tobie skryć. W cieniu Twym, Panie chcę iść. Święty, potężny jesteś, Panie. Przed Tobą dziś możemy stać dzięki łasce, nie dzięki nam samym.

Delikatne, wręcz subtelne soulowe brzmienie, niejako medytacyjna muzyczna aura i niedominujący nad nutami wokal. Niech będzie motywem refleksji, którą możemy podzielić się z naszymi znajomymi. Przede wszystkim jednak niech kołysze nasze serce i nakłoni duszę do zanurzenia się w łasce.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Chrystus zwycięża! Chrystus króluje!
Przeżyliśmy kolejne w naszym życiu święta

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status