NAMYSŁY

Pociągnięte przez miłość

Życie Klarysek od Wieczystej Adoracji jest niepowtarzalną odpowiedzią na wezwanie Boże. Jego miłość pozwala nam realizować w życiu tę ideę, która najpierw urzeczywistniła się w sercu Matki Marii Klary Bouilevaux. Połączyła ona franciszkańską drogę życia ewangelicznego ze szczególnym powołaniem do adoracji Eucharystii w duchu dziękczynienia.

Nasze powołanie jest świadectwem o prymacie Boga, o Jego obecności i miłości, ponieważ oddaje nas tylko Jemu samemu i Jego dziełu zbawiania świata. Jezus w Najświętszym Sakramencie jest sercem naszej Wspólnoty i naszego życia jako adoratorek. Pociągnięte przez miłość do Najświętszego Sakramentu Ciała i Krwi Pańskiej, poprzez naszą – dzień i noc trwającą – adorację przedłużamy uwielbienie i dziękczynienie jakie Kościół w imieniu ludu Bożego składa Bogu w Najświętszej Ofierze.

Zdjęcie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Cytowane słowa pochodzą ze świadectwa o charyzmacie Sióstr Klarysek w Ząbkowicach Śląskich.

Zobacz także
Do pełni królestwa niebieskiego
Gdzie zakotwiczone jest moje serce?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość