NAMYSŁY

Wszystko jest dobrze

Podczas wszelkich burz twojego życia Pan jest z tobą. On potrafi uciszyć każdą zawieruchę, uspokoić strach, ukoić nerwy, dać pokój. Choć czasem trudno ci w to uwierzyć, On jest zawsze przy tobie.

Kristene DiMarco śpiewa właśnie o tym. Posłuchaj tej pieśni uwielbienia. Wokal jest tłumaczony na język polski poprzez napisy u dołu ekrany. Zaufaj, że Pan Bóg jest obecny w życiu każdego z nas, a więc i Twoim. Nawet wtedy, kiedy wydaje Ci się, że jesteś sam… Przekaż to przesłanie dalej…

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
W Nim kocham i jestem kochana
Być dobrym jak chleb

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status