NAMYSŁY

Pieśń o życiu

Jest szept w ciemności Powstaje nowe życie. Potem jego pieśń zaczyna tworzyć harmonię przy akompaniamencie brzmień całego świata. Teraz łączy nas niekończąca pieśń życia. Nikt nie powinien być sam. Jak zatem połączyć nasze serca w jednym. Dołączmy głos z góry i zamieńmy wszystko w cud życia. Przez wieki będziemy je rozwijać. Już czas zwiększyć moc naszego głosu, by wszystko zamienić w cud życia. To Miłość odgrywa tę pieśń naszego życia jeszcze przed nami. Jak dołączyć się di pieśni życia?

Dziecięcy chór „Libera” działa w Wielkiej Brytanii od 1984 r. Wydaje płyty i systematycznie występuje w programach telewizyjnych. W lipcu br. śpiewali podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Oprócz dziecięcych altów i sopranów zespół niekiedy korzysta z łagodnego wsparcia tenorowego (chórzyści po przebyciu mutacji wspierają jeszcze przez kilka lat swój zespół, śpiewając także okrojonym, naturalnym altem). Niejednokrotnie młodzi śpiewacy osiągają oktawę trzykreślną (do d’’’- utwór „Voca me”). Prezentowana dzisiaj „Pieśń o życiu” to bardzo piękna i oryginalna interpretacja słów pierwszych wersetów Prologu Świętego Jana. Warto posłuchać…

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Jesteś Miłosierdziem!
Przyszłam upomnieć ludzkość

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status