U NAS

Biskup Ignacy – nasz pasterz

„Wyczekuj Tego, który jest ponad wszelką zmiennością, poza czasem, niewidzialnego, który dla nas stał się widzialnym, niedotykalnego, nie znającego cierpienia, który dla nas cierpienie poznał, który dla nas zniósł wszystko na wszelki sposób.”

Fragment listu Świętego Ignacego Antiocheńskiego skierowanego do Polikarpa są zaskakująco trafnym, mimo upływu wieków, rysem posługi pasterskiej, jaką wśród nas sprawuje Ksiądz Biskup Ignacy Dec – pasterz Diecezji Świdnickiej.

W dniu patronalnego święta Biskupa Diecezji Świdnickiej, stajemy w modlitewnym szeregu wypraszając dla Księdza Biskupa Ignacego moc łask od Pana Boga, przez wstawiennictwo Matki Bożej Świdnickiej i przez pośrednictwo świętego patrona Ignacego z Antiochii. Życzymy, aby biskupia droga przez serca wiernych owocowała przemianą sumień i wzrostem Kościoła. Życzymy zdrowia, wielu nowych inicjatyw duszpasterskich i zapewniamy o duchowej jedności.

W imieniu Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej

Magdalena Jarosz

prezes Zarządu DIAK

Zobacz także
Jubileusz 25. Akcji Katolickiej w Polsce
Akcja w Szczawnie Zdroju

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status