U NAS

Chrystus naszym Królem!

W niedzielę 20 listopada 2016 r. o godz. 10:00 w Katedrze Świdnickiej odbędzie się centralna liturgia z okazji uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata. Tego dnia przypada święto patronalne Akcji Katolickiej.

W publikowanym już przez portal AKCJA zaproszeniu, do udziału we wspólnej modlitwie zaprosił nas Ksiądz Biskup Ignacy Dec. Pasterz Diecezji Świdnickiej napisał m.in.: „Zachęcam wszystkich diecezjan do wzięcia udziału w uroczystościach w Łagiewnikach oraz do włączenia się w modlitewne przygotowanie poprzez udział w Nowennie. Jednocześnie proszę by w niedzielę, 20 listopada w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata na zakończenie każdej Mszy św. został odczytany jubileuszowy akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.”

Serdecznie zapraszam członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej do wspólnego udziału w niedzielnych uroczystościach w Świdnicy. Proszę prezesów parafialnych oddziałów AK o zainicjowanie licznego udziału członków naszego stowarzyszenia w akcie przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

Magdalena Jarosz

Prezes DIAK Diecezji Świdnickiej

Zobacz także
Ta święta noc
Media „na żywo”

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość