WYDARZENIA

Łaska i miłosierdzie

Policjant Bill „Mac” McDonald traci w wypadku ukochanego syna i przez kilkanaście kolejnych lat nie może pogodzić się z jego śmiercią. Jest pełen bólu i rasistowskich uprzedzeń (chłopaka potrącił czarny kierowca). Obwinia o wszystko Boga, robi się zgorzkniały i coraz bardziej oddala się od rodziny. Cierpi na tym też jego kariera. Mężczyzna nie jest w stanie w nic się zaangażować.

Pewnego dnia zostaje mu przydzielony nowy partner. Jest nim wschodząca gwiazda policji Sam Wright, który po godzinach udziela się także jako pastor. Czy mężczyźni będą w stanie znaleźć wspólny język i nawzajem się wesprzeć? Film „Łaska i miłosierdzie” jest przejmującą opowieść o przypadkowym spotkaniu, które na zawsze odmienia życie dwóch mężczyzn – pełnego rasistowskich uprzedzeń policjanta i czarnego pastora. To inspirujący dramat, opowiadający o poszukiwaniu odkupienia, przezwyciężaniu rasowych uprzedzeń i sile wiary.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia filmu „Łaska i miłosierdzie”.

https://www.youtube.com/watch?v=lO73Eydd1-c

Zobacz także
Ikony miłości
Istniejemy nie po to, by przetrwać ?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status