U NAS

Takich rekolekcji jeszcze nie było – weźmiesz w nich udział?

Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej zaprasza na otwarte rekolekcje dla wszystkich, którym bliska jest idea zaangażowania świeckich we wspólnotę kościelną. 

Hasło 3-dniowego spotkania, które rozpocznie się już za miesiąc brzmi:

Rola i misja świeckich w Kościele”

Rekolekcje odbędą się w dniach 9 – 11 grudnia 2016 r. Początek się o godz. 18:00 w piątek, a  zakończenie o godz. 12:00 w niedzielę Mszą świętą. Całość toczyć się będzie w gościnnej Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy, a rozważania i ćwiczenia rekolekcyjne poprowadzi ks. Zbigniew Kucharski – asystent generalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Polsce. Z rekolekcjonistą tym spotkaliśmy się już podczas sympozjum Kościół nasz czy ich”, które odbyło się w czerwcu br. w Szczawnie Zdroju z inicjatywy Diecezjalnej Rady ds. Apostolstwa Świeckich – zobacz relację portalu Akcja z tego wydarzenia.

Jesteś zdecydowana / jesteś zdecydowany / jesteście zdecydowani wziąć udział w tym szczególnym cyklu refleksji i modlitwy – prześlij już dzisiaj zgłoszenie na adres e-mail: ak.swidnica@gmail.com Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 2 grudnia 2016 r. Koszt z noclegiem i wyżywieniem 40 zł od osoby/ Rekolekcje są otwarte dla wszystkich chętnych,  więc nie tylko dla członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Zobacz także
Akcja w Szczawnie Zdroju
Jesień pełna ewangelizacyjnych inicjatyw
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka lis 17,2016 z 06:19

    […] się o godz. 18:00 w piątek, a  zakończenie o godz. 12:00 w niedzielę Mszą świętą. Jak już podawaliśmy w Portalu AKCJA – całość toczyć się będzie w gościnnej Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy, a […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status