U NAS

Takich rekolekcji jeszcze nie było – weźmiesz w nich udział?

Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej zaprasza na otwarte rekolekcje dla wszystkich, którym bliska jest idea zaangażowania świeckich we wspólnotę kościelną. 

Hasło 3-dniowego spotkania, które rozpocznie się już za miesiąc brzmi:

Rola i misja świeckich w Kościele”

Rekolekcje odbędą się w dniach 9 – 11 grudnia 2016 r. Początek się o godz. 18:00 w piątek, a  zakończenie o godz. 12:00 w niedzielę Mszą świętą. Całość toczyć się będzie w gościnnej Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy, a rozważania i ćwiczenia rekolekcyjne poprowadzi ks. Zbigniew Kucharski – asystent generalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Polsce. Z rekolekcjonistą tym spotkaliśmy się już podczas sympozjum Kościół nasz czy ich”, które odbyło się w czerwcu br. w Szczawnie Zdroju z inicjatywy Diecezjalnej Rady ds. Apostolstwa Świeckich – zobacz relację portalu Akcja z tego wydarzenia.

Jesteś zdecydowana / jesteś zdecydowany / jesteście zdecydowani wziąć udział w tym szczególnym cyklu refleksji i modlitwy – prześlij już dzisiaj zgłoszenie na adres e-mail: ak.swidnica@gmail.com Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 2 grudnia 2016 r. Koszt z noclegiem i wyżywieniem 40 zł od osoby/ Rekolekcje są otwarte dla wszystkich chętnych,  więc nie tylko dla członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Zobacz także
AKcja w terenie
Wakacje letnie nad morzem – zaproszenie
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka lis 17,2016 z 06:19

    […] się o godz. 18:00 w piątek, a  zakończenie o godz. 12:00 w niedzielę Mszą świętą. Jak już podawaliśmy w Portalu AKCJA – całość toczyć się będzie w gościnnej Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy, a […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość