WYDARZENIA

Świdnickie kolędowanie po raz czwarty

Po raz czwarty w świdnickiej katedrze, w okresie Świąt Bożego Narodzenia odbędzie się wieczór kolęd. Po niezapominanych dwóch koncertach w wykonaniu Rodziny Pospieszalskich oraz zeszłorocznego energetycznego występu góralskiego zespołu „Jazgot”,  w sobotę 7 stycznia 2017 r. będziemy gościli w katedrze zespół „New Life’m”.

Zespół, w którym gra m.in. Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Robert Cudzich poprowadzi nas przez najpiękniejsze polskie kolędy rozpisane w wpadające w ucho aranżacje. Warto zauważyć, że dotychczasowa tradycja styczniowego, katedralnego kolędowania potwierdza, iż istnieje w nas potrzeba wspólnego kolędowania, cieszenia się dźwiękami i słowami znanych polskich pieśni bożonarodzeniowych.

Także w tym roku serdecznie zapraszamy do udziału w kolędowaniu wszystkich Świdniczan. Na pewno będzie to dla nas kolejny piękny, ujmujący i wlewający w nasze serca pokój kolędowy wieczór. Warto zatem już dziś zarezerwować swój czas by z całą rodziną włączyć się w to ciekawe muzycznie i zarazem duchowo inspirujące wydarzenie. Serdeczne podziękowania kieruję pod adresem p. Jana Jaśkowiaka, świdnickiego radnego, który z wielkim sercem włączył się w organizację tegorocznego Świdnickiego Kolędowania. Na czas świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę wszystkim błogosławieństwa Bożego.

ks. Krzysztof Ora

dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl
Zobacz także
W tym cierpieniu skrył się Pan
II Festiwal Chorda Auxit

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status