WYDARZENIA

Świdnickie kolędowanie po raz czwarty

Po raz czwarty w świdnickiej katedrze, w okresie Świąt Bożego Narodzenia odbędzie się wieczór kolęd. Po niezapominanych dwóch koncertach w wykonaniu Rodziny Pospieszalskich oraz zeszłorocznego energetycznego występu góralskiego zespołu „Jazgot”,  w sobotę 7 stycznia 2017 r. będziemy gościli w katedrze zespół „New Life’m”.

Zespół, w którym gra m.in. Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Robert Cudzich poprowadzi nas przez najpiękniejsze polskie kolędy rozpisane w wpadające w ucho aranżacje. Warto zauważyć, że dotychczasowa tradycja styczniowego, katedralnego kolędowania potwierdza, iż istnieje w nas potrzeba wspólnego kolędowania, cieszenia się dźwiękami i słowami znanych polskich pieśni bożonarodzeniowych.

Także w tym roku serdecznie zapraszamy do udziału w kolędowaniu wszystkich Świdniczan. Na pewno będzie to dla nas kolejny piękny, ujmujący i wlewający w nasze serca pokój kolędowy wieczór. Warto zatem już dziś zarezerwować swój czas by z całą rodziną włączyć się w to ciekawe muzycznie i zarazem duchowo inspirujące wydarzenie. Serdeczne podziękowania kieruję pod adresem p. Jana Jaśkowiaka, świdnickiego radnego, który z wielkim sercem włączył się w organizację tegorocznego Świdnickiego Kolędowania. Na czas świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę wszystkim błogosławieństwa Bożego.

ks. Krzysztof Ora

dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl
Zobacz także
Sprawiedliwy
Miałby 95 lat…

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość