U NAS

Ta święta noc

Ta święta noc ta noc oczekiwania, to właśnie dziś ma narodzić się Bóg. W tę świętą noc blask z mroku się wyłania, to właśnie dziś ma powtórzyć się cud. Pędzący świat na chwilę się zatrzymał, w milionach serc nadzieja rodzi się, to właśnie dziś odżywa w ludziach miłość. w tę świętą noc, cały świat przywita Go, w tę świętą noc, w tę noc, w tę cudną noc. Niech wiary blask oświetla naszą drogę, prowadzi nas tam gdzie śpi Boży Syn. Z darami już wyruszyli trzej królowie, by prosić dziecię o odkupienie win. Stajenny żłób zastąpił Mu kołyskę, lecz wkrótce świat ogłosi królem Go, a my już dziś klęknijmy przed dziecięciem, w tę świętą noc, w tę noc, witajmy Go, w tę świętą noc, w tę noc, w tę świętą noc…

Będąc u styku starego i nowego roku, trwamy w zachwycie nad nocą narodzenia Jezusa. Dzisiejsza noc Świętego Sylwestra przeprowadzi nas do kolejnego roku i w tej właśnie perspektywie lepiej dostrzec możemy znaczenie wydarzenia w Betlejem, gdy cała ludzkość przeszła z nocy do dnia. Czytelnikom portalu AKCJA dedykujemy kolędę w wykonaniu zespołu Studio Accantus. „Niech wiary blask oświetla naszą drogę..” – drogę jaką pokonujemy w Kościele, w naszej Diecezji Świdnickiej, w środowisku Akcji Katolickiej. Życzymy wszelkiej pomyślności w rodzinach, w parafiach, we wspólnotach, w całej naszej Ojczyźnie.

Redakcja portalu AKCJA

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Noworoczne ustalenia Zarządu DIAK
Wakacje letnie nad morzem – zaproszenie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status