WYDARZENIA

Westerplatte Młodych

Młodzież Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Świdnickiej wraz z ks. dr. Sławomirem Augustynowiczem – diecezjalnym asystentem Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej udała się do Torunia, gdzie uczestniczyła w programie nadawanym przez TV TRWAM pn. „Westerplatte Młodych”.

Program prowadził Łukasz Brodzika – dyrektor wydawnictwa Gotów i miesięcznika Wzrastanie. Tematem wiodącym transmitowanej przez katolickie medium debaty, było zawołanie papieża Franciszka – „Idźcie i głoście”. Kolejnym punktem wizyty w Toruniu, która miała miejsce 16 grudnia br., była obecność w Radiu Maryja, gdzie uczestnicy wzięli udział w audycji „Czas wzrastania” prowadzonej przez ks. Zbigniewa Kucharskiego – generalnego asystenta Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Polsce. Podczas audycji w radiu kontynuowany został temat głoszenia Ewangelii w dzisiejszym  świecie. Merytoryczna dyskusja miała na celu, zdobycie odpowiedzi na pytanie: w jaki sposób można iść i głosić Chrystusa w naszych środowiskach i społeczności.

Zobacz także
Niech każde serce Mu zrobi miejsce
Światłość świata

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status