WYDARZENIA

Betlejem naszych czasów

Usłyszymy, a może nawet przeżyjemy niezwykły dialog. Wezmą w nim udział: człowiek zanurzony w egzystencjalnych wątpliwościach i jednocześnie spragniony dobra oraz Ten, który nadchodzi w najmniej spodziewanym miejscu i okolicznościach dalekich od warunków godnych człowieka.

„Betlejem naszych czasów” to nasycona mistyką opowieść o Bożym Narodzeniu. Jej nośnikiem jest muzyka i wokalna fabuła charakterystyczna dla musicalu. Widowisko sceniczne zaaranżowane i przygotowane przez nauczycieli i uczniów Szkoły Muzycznej Casio w Ząbkowicach Śląskich, tym razem nie na scenie, ale we wnętrzu pięknego zabytkowego kościoła. To zupełnie zmienia postać rzeczy i pogłębi zapewne przesłanie, z jakim przyjdą do nas młodzi artyści.

Spektakl „Betlejem naszych czasów” czeka nas w niedzielę 22 stycznia 2017 r. o godz. 17:00 (po Mszy św. o 16:00) w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich. Spotkajmy się wsłuchani w dialog nieba z ziemią…

Zobacz także
Dlaczego gender jest groźne? (1)
Podejmujemy wspólną modlitwę różańcową

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status