NAMYSŁY

Dla mnie: tylko Jezus

Jesteś moim stałym… w chaosie. Jesteś moim kompasem…, gdy droga jest długa. Jesteś moją porcją…, w czasie braku.  Dla mnie: tylko Jezus.  Mojego serca chcesz za nic,  ale Ty, tylko Ty wiesz, że bogactwo tego świata nigdy nie zaspokoi mojego serca, które chce tylko dla Ciebie bić. Jesteś moim centrum…, gdy wędruję. Jesteś moją przyszłością i odkupiłeś moją przeszłość. Na zawsze,   dla mnie: tylko Jezus. Dla mnie: tylko Jezus.  O, Jezu… Niech moje serce chce tylko Ciebie.

Brian Johnson jest współzałożycielem „Bethel Music Worship” – formacji organizującej na całym świecie megakoncerty uwielbieniowe. Wraz ze swoją żoną Jenny są pasjonatami chrześcijańskiej tożsamości i starają się trwać w zażyłości z Bogiem. Prezentują się publicznie jako afirmujący życia oparte na wierności. Na co dzień, z trójką dzieci, mieszkają w Kalifornii. Tym razem Brian śpiewa i modli się zarazem w sposób bardzo osobisty, bo nie na wielkiej scenie i wśród tysięcy osób.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Ciepłe śpiewanie
Zobacz Chrystusa, którego narodziny wyśpiewały anioły

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość