NAMYSŁY

Jezus daje nam zbawienie

Jezus daje nam zbawienie. Jezus daje pokój nam. Jemu składam dziękczynienie, chwałę – serca mego dar. Jezus siłą mą! Jezus pieśnią mego życia. Królem wiecznym On! Niepojęty w mocy Swej. Znalazłem Go, szukałem Go do dzisiaj. Sam mi podał dłoń, bym zwyciężał w każdy dzień.

„Bethesda” do zespół muzyczno-wokalny działający wśród alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Zmieniają się artyści w sutannach, ale grupa gra i śpiewa od ponad dwudziestu lat. Jedni aspirują do stanu duchownego, inni są już księżmi, ale wszystkich ich łączy pragnienie głoszenia miłosierdzia, inspirowanie do modlitwy i budzenie ducha w czasie liturgii i podczas koncertów. „Jezus daje nam zbawienie” to utwór ubarwiony obrazami z filmu „Biblia”.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Krzyż to wieczne życie w szczęściu bez miary
Musimy wyjść i poszukiwać, jak pasterz, który idzie w poszukiwaniu zgubionych

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status