WYDARZENIA

maika.com.pl

Staraniem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozpoczęła swoją działalność konferencją prasową w Sekretariacie Episkopatu Polski Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA.

Jest ona portalem internetowym www.maika.com.pl dającym możliwość gromadzenia w jednym miejscu maksymalnie dużej ilości informacji dotyczących inicjatyw i tematów związanych z duszpasterstwem młodzieży, nie tylko o charakterze ogólnokrajowym czy diecezjalnym, ale także lokalnym, parafialnym. MAIKA jako agencja informacyjna poprzez zamieszczanie materiałów nie tylko informuje różnorodnych inicjatywach, ale także propaguje angażowanie się młodzieży w życie Kościoła, również daje możliwość poszukiwania nowych pomysłów duszpasterskich.

Korzystając z serwisu informacyjnego MAIKA, można jednocześnie w bardzo prosty sposób umieszczać informacje, zaproszenia związane z tym, co się dzieje w parafiach, wspólnotach w zakresie duszpasterstwa młodzieży.  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z MAIKI.

 Zbigniew Kucharski – asystent generalny KSM
Łukasz Brodzik – redaktor naczelny Młodzieżowej Agencji Informacyjnej
Zobacz także
Przewodniczący Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich w Radio Maryja o wyborach
Wybierajcie Życie (Pwt 30, 19)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status