NAMYSŁY

Miłość niepojęta

Mamy się sercem przywiązać do Boga na zawsze. Mamy być podobni do niezłomnego dębu, który szaleńczym wichrom poruszyć się nie da.

Gdy w maju 2010 roku wystąpili po raz pierwszy razem publicznie nie przepuszczali, że wstępują na drogę… „el camino”. Jeszcze tego samego roku pojechali na HOSANNA FESTIWAL z pierwszą autorską piosenką i wrócil z nagrodą. Jesienią 2010 roku rozpoczęli pracę nad debiutancką płytą. We wrześniu 2011 roku zespół „el camino” debiutuje na rynku muzyki chrześcijańskiej z albumem „BLIŻEJ” … a tak naprawdę są od siebie coraz dalej. Kryzys. Miesiąc, drugi, kolejny…i słowa: Mariusz za dużo w tym zespole ciebie, a za mało Boga. Jest połowa 2012 roku. Te słowa będą wracać wielokrotnie: „jeśli chcesz możesz mnie oczyścić Panie”. Wreszcie „el camino” jest DROGĄ, trudną acz prawdziwą. Zmiany, rozstania, rozwój … Listopad 2012 prapremiera Drogi Krzyżowej do tekstów Błogosławionego księdza Ignacego Kłopotowskiego. Rok później nagranie. Marzec 2014 roku  i premiera drugiego albumu „Miłość niepojęta”, z którego pochodzi m.in. utwór „Stacja dziewiąta” z cyklu „Droga Krzyżowa”.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
To nie gwoździe!
O chrześcijańskie zasady życia państwowego (1): …wiekami mierzy rytm życia

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status