NAMYSŁY

Miłość niepojęta

Mamy się sercem przywiązać do Boga na zawsze. Mamy być podobni do niezłomnego dębu, który szaleńczym wichrom poruszyć się nie da.

Gdy w maju 2010 roku wystąpili po raz pierwszy razem publicznie nie przepuszczali, że wstępują na drogę… „el camino”. Jeszcze tego samego roku pojechali na HOSANNA FESTIWAL z pierwszą autorską piosenką i wrócil z nagrodą. Jesienią 2010 roku rozpoczęli pracę nad debiutancką płytą. We wrześniu 2011 roku zespół „el camino” debiutuje na rynku muzyki chrześcijańskiej z albumem „BLIŻEJ” … a tak naprawdę są od siebie coraz dalej. Kryzys. Miesiąc, drugi, kolejny…i słowa: Mariusz za dużo w tym zespole ciebie, a za mało Boga. Jest połowa 2012 roku. Te słowa będą wracać wielokrotnie: „jeśli chcesz możesz mnie oczyścić Panie”. Wreszcie „el camino” jest DROGĄ, trudną acz prawdziwą. Zmiany, rozstania, rozwój … Listopad 2012 prapremiera Drogi Krzyżowej do tekstów Błogosławionego księdza Ignacego Kłopotowskiego. Rok później nagranie. Marzec 2014 roku  i premiera drugiego albumu „Miłość niepojęta”, z którego pochodzi m.in. utwór „Stacja dziewiąta” z cyklu „Droga Krzyżowa”.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Módlmy się o odwagę bycia ludźmi wiary i odważnymi obrońcami Prawdy
Środa Popielcowa

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość