WYDARZENIA

Szare anioły

„Aktualna, mocna historia” te słowa padły z ust prof. Krzysztofa Zanussiego kiedy dowiedział się o pierwszym takim filmie na świecie. „Szare Anioły” to historia braci Franciszkanów Odnowy z Nowego Jorku, którzy z narażeniem życia zaglądają do najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi.

Więzienie w Hondurasie, getto w Irlandii, ciemne dzielnice Nowego Jorku. Film powstawał ponad 10 lat i został pobłogosławiony przez Papieża Franciszka. Jest rekomendowany przez największa organizacje katolicką na świecie – Rycerzy Kolumba jako idealnie wpisujący się w rok św. Brata Alberta. We wtorek 28 marca o godz. 19:00 w Kłodzkim Centrum Kultury odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu, po czym będzie nastąpi spotkanie z współproducentami filmu i wysłuchanie ich świadectwa.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia filmu „Szare anioły”.

Zobacz także
Sam decyduj, na co idą Twoje podatki
Podejmujemy wspólną modlitwę różańcową

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość