WYDARZENIA

Koło zamachowe

Jay Austin jest właścicielem komisu używanych samochodów i jak niektórzy sprzedawcy w jego branży działa w sposób nieuczciwy, sztucznie zawyża ceny i okłamuje swoich klientów, którzy słono przepłacają za zakupione pojazdy.

Jest gotów wcisnąć każdemu każde auto, wszelkimi dostępnymi metodami. Nie liczy się stan techniczny pojazdu – ważne, by go komuś opchnąć. Podobnie nieuczciwy jest Jay w życiu prywatnym – jego żona Judy i syn Todd wiedzą, że nie mogą mu ufać. Któregoś dnia w ręce Jaya trafia klasyczne auto – Triumph TR3A Convertible z 1958 roku. Podczas prac nad wozem Jay zdaje sobie stopniowo sprawę, że życie wymknęło mu się spod kontroli – wszystko przez wybory, których dokonał w przeszłości… W filmie pt. „Koło zamachowe” widzimy, że gdy Jay zostaje poruszony przez Boga, wówczas zmienia swoje podejście do biznesu o 180 stopni. Początkowo nie jest mu łatwo. Stoi na skraju bankructwa, ale uczciwość, wierność i bezgraniczne zaufanie Bogu zostają mu w niesamowity sposób wynagrodzone.

„Koło zamachowe” w oczywisty i jawny sposób stanowi pochwałę i promocję chrześcijaństwa i tradycyjnych cnót z niego wynikających takich jak: uczciwość i prawdomówność, zadośćuczynienie bliźnim (w tym wypadku zwrot tego co zostało zarobione w nieuczciwy sposób). W filmie tym brak jest wulgarnej mowy, sprośnych aluzji, przemocy, scen nagości, seksu czy eksponowania nieskromnych strojów – tak więc można go spokojnie i bezpiecznie oglądać z całą rodziną.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu „Koło zamachowe”.

Zobacz także
Matka Boża Częstochowska u kanadyjskich Indian
Na rok 2017 kalendarz już masz?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status