WYDARZENIA

Koło zamachowe

Jay Austin jest właścicielem komisu używanych samochodów i jak niektórzy sprzedawcy w jego branży działa w sposób nieuczciwy, sztucznie zawyża ceny i okłamuje swoich klientów, którzy słono przepłacają za zakupione pojazdy.

Jest gotów wcisnąć każdemu każde auto, wszelkimi dostępnymi metodami. Nie liczy się stan techniczny pojazdu – ważne, by go komuś opchnąć. Podobnie nieuczciwy jest Jay w życiu prywatnym – jego żona Judy i syn Todd wiedzą, że nie mogą mu ufać. Któregoś dnia w ręce Jaya trafia klasyczne auto – Triumph TR3A Convertible z 1958 roku. Podczas prac nad wozem Jay zdaje sobie stopniowo sprawę, że życie wymknęło mu się spod kontroli – wszystko przez wybory, których dokonał w przeszłości… W filmie pt. „Koło zamachowe” widzimy, że gdy Jay zostaje poruszony przez Boga, wówczas zmienia swoje podejście do biznesu o 180 stopni. Początkowo nie jest mu łatwo. Stoi na skraju bankructwa, ale uczciwość, wierność i bezgraniczne zaufanie Bogu zostają mu w niesamowity sposób wynagrodzone.

„Koło zamachowe” w oczywisty i jawny sposób stanowi pochwałę i promocję chrześcijaństwa i tradycyjnych cnót z niego wynikających takich jak: uczciwość i prawdomówność, zadośćuczynienie bliźnim (w tym wypadku zwrot tego co zostało zarobione w nieuczciwy sposób). W filmie tym brak jest wulgarnej mowy, sprośnych aluzji, przemocy, scen nagości, seksu czy eksponowania nieskromnych strojów – tak więc można go spokojnie i bezpiecznie oglądać z całą rodziną.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu „Koło zamachowe”.

Zobacz także
Od Ducha do ucha
Dycha dla Chińczyka

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość