NAMYSŁY

Bóg jest super!

Jako osoba duchowna słowo daję w imię dobra. Wielkość Boga warto poznać, ta nawijka to forma. Zaproszenie by sumienie w stronę dobra porwać. Tu nie hashtagi, bez braggi, w centrum uwagi Jezus Chrystus! Kocha, błogosławi nam, największy z mistrzów. Pierwszy z altruistów, Bóg wielki, niepojęty plus cała masa świętych. Żyjemy w czasach, gdzie ciskają instytucjom za Judasza. Przepraszam – ponad sferą ludzką przede wszystkim Bóstwo!  Tłusto wierzyć w Boga, próbować zdefiniować czym ta przygoda duchowa, droga, atuty, konkrety. Nikt nie jest święty! Elementy nawrócenia: modlitwa, rachunek sumienia zmienia cię w imię miłości. Po co ten pościg, weź sumienie podgłośnij. Zwolnij, w górę podbij, przy Bogu odpocznij na relaksie, tak właśnie. Dzięki Chrystusowi mamy niebo otwarte. Dzięki za tę łaskę, na relaksie. Dzięki, że jesteś i to jest faktem. Dzięki naprawdę, że leczysz ze zmartwień.

Weź ty sumienie podgłośnij, przekaz prosty, bez zagwozdki. Styl mistrzowski, boski, taka łaska. Chodzi o to, by wzrastać, celem zajawka, namiastka. Czym wiara na maksa, pasja, nie bądź czerstwy. Zwycięski, najlepszy w królestwie niebieskim. Może być nawet dość kiepski, ten styl live, motyw. Wedle ducha te teksty, więc wbijaj w stereotyp. To ty, młode wilki, bez napinki, synki. Kwestią chwilki, świat ten, to co warte faktem. Niebo otwarte skarbem, nie chodzi tu o rap grę, o sutannę. Prawdę, chcę za Świętym Pawłem głosić. Dobrą nowinę, słowem, czynem Boże miejsce. Teraz przypomnę, w zwariowanym świecie: pomyśl co w życiu istotne: Mądre, Boże, święte. Dbaj o ucha formę, bo wierzyć jest pięknie. Konsekwentnie, niezmiennie, Bogu chodzi o szczęście. Oddajmy Bogu chwałę, kto ma wiarę – ręce w górę! Chrystus jest królem, Chrystus jest panem! Dzięki Chrystusowi mamy niebo otwarte. Dzięki za tę łaskę, na relaksie. Dzięki, że jesteś i to jest faktem. Dzięki naprawdę, że leczysz ze zmartwień.

Ks. Jakub Bartczak – popularny raper w sutannie mówi „moja hip-hopowa pasja stała się uzupełnieniem posługi ewangelizacyjnej w powołaniu kapłańskim. Spotykam się z bardzo dużym odzewem w internecie, gdzie ludzie piszą, że moja muzyka jest dla nich ważna. A muzyka to moja pasja i wciąż nie brakuje mi nowych pomysłów”. Zaznacza także, iż muzyka to jedna z form jego modlitwy.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Zdążyła krzyknąć: „Niech żyje Polska!”
Rodzina drogą Kościoła

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status