NAMYSŁY

Góry do góry

Piękny świat przemierzasz pomaleńku. Nagle: stop. Jakiś mur, groźny cień. Ach to strach, to wielka góra lęku. Ale ty nie bój się! Tylko wierz: jeśli takich gór nie da się przeskoczyć, jeśli takich gór obejść nie da się. No to góry, do góry. Dziecięca wiara może – nie może podrzucać zaraz. Góry do góry może – nie może doczekać się na wielkie plum. Wielki świat przemierzać pomalutku. Nagle: stop. Znowu mur i ten cel. Ach to żal, to wielka góra smutku. Ale ty otrzyj łzy, mocno wierz. Tam wielka góra złości, to wielki ból. Tam góra wątpliwości. Wystarczy już! Na górę nie da się powiedzieć „pójdź”. Bo moc pochodzi z nieba.

Małe TGD to dziecięcy zespół wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Chór TGD, działający od 35 lat, doczekał się nowego pokolenia wokalistów. Została stworzona Szkółka TGD, a zespół Małe TGD jest jej reprezentacją tworzoną przez 11-osobowa grupa dzieci w wieku szkolnym oraz gimnazjalnym. Pełna dziecięcej radości piosenka „Góry do góry” niech tchnie w nas dziecięcą wiarę…

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Tamtego dnia uzewnętrzniła się wspólnota naszego Narodu
Kto przeżyje, głowę skryje, w wielkim dziwnym świecie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status