WYDARZENIA

#ZatrzymajAborcje

W 2015 r. zabito w polskich szpitalach z mocy prawa 1044 dzieci poczętych, w większości (1000 dzieci) ze względu na podejrzenie (niepotwierdzone) choroby lub niepełnosprawności, często w 4, 5, a nawet 6 miesiącu ciąży.

Mamy szansę zatrzymać aborcję dzieci z podejrzeniem choroby w polskich szpitalach. Piszę do Państwa z ogromną prośbą. Proszę każdego, kto czyta tę wiadomość, o zaangażowanie w inicjatywę ustawodawczą #ZatrzymajAborcje, której celem jest wyeliminowanie z polskiego prawa eugenicznej przesłanki aborcyjnej. Musimy zebrać jak najwięcej podpisów, aby pokazać, że nie zgadzamy się na te okrutne morderstwa i zobligować parlament do zajęcia się sprawą: Potrzebujemy jak najszybciej wiedzieć, na ile osób możemy liczyć podczas akcji zbierania (na papierze) podpisów pod projektem ustawy. Planowany czas zbiórki podpisów to wrzesień, październik i listopad bieżącego roku. Minimalna liczba podpisów to 100 tys., ale zamierzamy zebrać znacznie więcej.

Mam zaszczyt prowadzić tę inicjatywę wraz z panią Kają Godek – prezesem Fundacji Życie i Rodzina. Jesteśmy przekonane, że nasza współpraca w tej sprawie przyniesie dużo dobrego. Pragnę jednocześnie z radością poinformować Państwa, że miałyśmy zaszczyt przedstawić inicjatywę Episkopatowi podczas 374. Zebrania Plenarnego w Zakopanem, prosząc o modlitwę i wsparcie. Komunikat z zebrania w punkcie szóstym brzmi: „Biskupi podtrzymują wołanie o pełną ochronę prawną dzieci poczętych jako konstytucyjne prawo do życia. Podczas zebrania plenarnego Konferencja Episkopatu Polski zapoznała się z obywatelską inicjatywą „#ZatrzymajAborcję”, mającą na celu większą ochronę życia dziecka poczętego w perspektywie powiększającego się zakresu eugeniki prenatalnej. Biskupi polecają modlitwie tę inicjatywę i popierają zbieranie podpisów.”

Jeśli Polska dalej będzie zabijać swoje dzieci, będzie narodem bez przyszłości… Zatrzymajmy aborcję. Nasz wysiłek może ochronić życie wielu dzieci, a tym samym ich matki i rodziny przed traumą aborcji. I módlmy się za tę inicjatywę, wszystkie osoby zaangażowane oraz Polskę. Dowiedz się więcej i dołącz do nas klikając TUTAJ: https://go.citizengo.org/zatrzymajaborcje.html

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk – dyrektor CitizenGO Polska
Zobacz także
Droga wiary
NIE dla antypolskich występów

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status