WYDARZENIA

#ZatrzymajAborcje

W 2015 r. zabito w polskich szpitalach z mocy prawa 1044 dzieci poczętych, w większości (1000 dzieci) ze względu na podejrzenie (niepotwierdzone) choroby lub niepełnosprawności, często w 4, 5, a nawet 6 miesiącu ciąży.

Mamy szansę zatrzymać aborcję dzieci z podejrzeniem choroby w polskich szpitalach. Piszę do Państwa z ogromną prośbą. Proszę każdego, kto czyta tę wiadomość, o zaangażowanie w inicjatywę ustawodawczą #ZatrzymajAborcje, której celem jest wyeliminowanie z polskiego prawa eugenicznej przesłanki aborcyjnej. Musimy zebrać jak najwięcej podpisów, aby pokazać, że nie zgadzamy się na te okrutne morderstwa i zobligować parlament do zajęcia się sprawą: Potrzebujemy jak najszybciej wiedzieć, na ile osób możemy liczyć podczas akcji zbierania (na papierze) podpisów pod projektem ustawy. Planowany czas zbiórki podpisów to wrzesień, październik i listopad bieżącego roku. Minimalna liczba podpisów to 100 tys., ale zamierzamy zebrać znacznie więcej.

Mam zaszczyt prowadzić tę inicjatywę wraz z panią Kają Godek – prezesem Fundacji Życie i Rodzina. Jesteśmy przekonane, że nasza współpraca w tej sprawie przyniesie dużo dobrego. Pragnę jednocześnie z radością poinformować Państwa, że miałyśmy zaszczyt przedstawić inicjatywę Episkopatowi podczas 374. Zebrania Plenarnego w Zakopanem, prosząc o modlitwę i wsparcie. Komunikat z zebrania w punkcie szóstym brzmi: „Biskupi podtrzymują wołanie o pełną ochronę prawną dzieci poczętych jako konstytucyjne prawo do życia. Podczas zebrania plenarnego Konferencja Episkopatu Polski zapoznała się z obywatelską inicjatywą „#ZatrzymajAborcję”, mającą na celu większą ochronę życia dziecka poczętego w perspektywie powiększającego się zakresu eugeniki prenatalnej. Biskupi polecają modlitwie tę inicjatywę i popierają zbieranie podpisów.”

Jeśli Polska dalej będzie zabijać swoje dzieci, będzie narodem bez przyszłości… Zatrzymajmy aborcję. Nasz wysiłek może ochronić życie wielu dzieci, a tym samym ich matki i rodziny przed traumą aborcji. I módlmy się za tę inicjatywę, wszystkie osoby zaangażowane oraz Polskę. Dowiedz się więcej i dołącz do nas klikając TUTAJ: https://go.citizengo.org/zatrzymajaborcje.html

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk – dyrektor CitizenGO Polska
Zobacz także
Kręte drogi
Czuwanie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość