NAMYSŁY

Jesteś Miłosierdziem!

Głoś, że ​​miłosierdzie jest największym przymiotem Boga.  Wyśpiewaj z nami łaskę Pana naszego Jezusa. Ufam ci, Jezu! Dzisiaj prowadź całą ludzkość, a szczególnie każdego z nas grzesznych. Zanurz nas w morzu Twego miłosierdzia.   

Comunicadoras Eucarísticas to społeczność kobiet, które postanowiły podjąć apostolski styl życia w Archidiecezji Cali w Kolumbii. Ich duchowość skupiona jest na filarach medytacji trynitarnej i eucharystycznej. Ich specyficzny charyzmat  to kontemplacja  i ewangelizacja z zajmowaniem przestrzeni w dynamicznym świecie mediów z wykorzystaniem całego bogactwa talentów muzycznych. W Eucharystii widzą istotę komunikacji między miłością Boga i ludźmi.  Bardzo intensywnie korzystają z instrumentów social-media. Tę niezwykłą misję prowadzą od 2004 r. Tak piszą i mówią o swojej pracy: „Dziękujemy naszemu Ojcu Niebieskiemu za to, że błogosławi naszej misji i pozwala znajdować środki na jej przeprowadzenie”. Posłuchajmy i popatrzmy na jedną z piosenek śpiewanych przez Comunicadoras Eucarísticas.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Słońce się zaćmiło, ziemia się zatrzęsła, wszystko się spełniło
Panie, ufam Ci

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status