NAMYSŁY

Jesteś Miłosierdziem!

Głoś, że ​​miłosierdzie jest największym przymiotem Boga.  Wyśpiewaj z nami łaskę Pana naszego Jezusa. Ufam ci, Jezu! Dzisiaj prowadź całą ludzkość, a szczególnie każdego z nas grzesznych. Zanurz nas w morzu Twego miłosierdzia.   

Comunicadoras Eucarísticas to społeczność kobiet, które postanowiły podjąć apostolski styl życia w Archidiecezji Cali w Kolumbii. Ich duchowość skupiona jest na filarach medytacji trynitarnej i eucharystycznej. Ich specyficzny charyzmat  to kontemplacja  i ewangelizacja z zajmowaniem przestrzeni w dynamicznym świecie mediów z wykorzystaniem całego bogactwa talentów muzycznych. W Eucharystii widzą istotę komunikacji między miłością Boga i ludźmi.  Bardzo intensywnie korzystają z instrumentów social-media. Tę niezwykłą misję prowadzą od 2004 r. Tak piszą i mówią o swojej pracy: „Dziękujemy naszemu Ojcu Niebieskiemu za to, że błogosławi naszej misji i pozwala znajdować środki na jej przeprowadzenie”. Posłuchajmy i popatrzmy na jedną z piosenek śpiewanych przez Comunicadoras Eucarísticas.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Żeby nie okazało się, że jutra mi zabraknie
Obecność Kościoła w świecie współczesnym według nauki Soboru

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość