NAMYSŁY

Do serca Jezusowego

Jezu cichy i serca pokornego, uczyń serca nasze według serca Twego! Ty, który pocieszasz serca strapione, weź nasze – kamienne, a daj nam wcielone! Jezu cichy i serca pokornego, uczyń serca nasze według serca Twego! Ty, który pocieszasz serca strapione, weź nasze – kamienne, a swoje – wcielone nam daj!

Autor jakże znanego hymnu Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. Jakub Blycharz tym razem w nieco innym klimacie. Nie mniej, a może nawet bardziej modlitewnym. Klip jest do słuchania i czytania, a może nawet do śpiewania i medytacji. Gdy za oknem aura zachęca do refleksji, niech to będzie czas wznoszenia oczu i serc ku Panu Bogu.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Gdy Jezus narodził się w Betlejem
Wolność trzeba wciąż zdobywać

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status