U NAS

Włączamy się w Różaniec „Do Granic”

Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej włącza się w ogólnopolską inicjatywę modlitewną pod hasłem Różaniec „Do Granic”. Na temat tego wielkiego duchowego poruszenia w obronie Polski i Kościoła pisaliśmy już w portalu AKCJA tydzień temu.

Nasze modlitewne spotkanie rozpoczniemy w sobotę 7 października 2017 r. o godz. 10:00 w salkach katechetycznych Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy. O godz. 10:30 przewidywana jest konferencja duchowa oraz Msza św. (w kaplicy pw. Św. Józefa w Głuszycy). Następnie udamy się w stronę Łomnicy, aby dotrzeć w pobliże granicy polsko-czeskiej w obrębie rejonu Heřmánkovice. Tam – tak jak w całym kraju o godz. 14:00 rozpocznie się modlitwa różańcowa, która potrwa do godz. 15:00.

Odległość pomiędzy punktem wyjścia i pasem granicznym wynosi ok. 5 km i pieszo można go pokonać w czasie do 2 godzin. W razie potrzeby będziemy się starali zorganizować dojazd na miejsce modlitwy różańcowej dla osób, którym zdrowie nie pozwala przejść takiej trasy.

Do udziału w Różańcu „Do Granic” można zapisywać się na specjalnej stronie internetowej -> kliknij TUTAJ, gdzie po wybraniu lokalizacji „Głuszyca” można na krótkim formularzu wpisać swoje imię, miejscowość stałego zamieszkania, kod pocztowy. Ta informacja jest niezbędna dla organizatorów akcji w całej Polsce, bo będzie można szybko podać dane o liczbie uczestników przedsięwzięcia. W miarę zbliżania się terminu wydarzenia, podamy dokładniejszy program. Zachęcamy do udziału we wspólnej modlitwie i prosimy o przekazanie tej informacji w swoim środowisku.

Włączamy się w Różaniec Do Granic_

Zobacz także
Święta Faustyna uczczona
Plany Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej na rok 2016

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość