U NAS

Włączamy się w Różaniec „Do Granic”

Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej włącza się w ogólnopolską inicjatywę modlitewną pod hasłem Różaniec „Do Granic”. Na temat tego wielkiego duchowego poruszenia w obronie Polski i Kościoła pisaliśmy już w portalu AKCJA tydzień temu.

Nasze modlitewne spotkanie rozpoczniemy w sobotę 7 października 2017 r. o godz. 10:00 w salkach katechetycznych Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy. O godz. 10:30 przewidywana jest konferencja duchowa oraz Msza św. (w kaplicy pw. Św. Józefa w Głuszycy). Następnie udamy się w stronę Łomnicy, aby dotrzeć w pobliże granicy polsko-czeskiej w obrębie rejonu Heřmánkovice. Tam – tak jak w całym kraju o godz. 14:00 rozpocznie się modlitwa różańcowa, która potrwa do godz. 15:00.

Odległość pomiędzy punktem wyjścia i pasem granicznym wynosi ok. 5 km i pieszo można go pokonać w czasie do 2 godzin. W razie potrzeby będziemy się starali zorganizować dojazd na miejsce modlitwy różańcowej dla osób, którym zdrowie nie pozwala przejść takiej trasy.

https://www.youtube.com/watch?v=zK9kJDuqQd0

Do udziału w Różańcu „Do Granic” można zapisywać się na specjalnej stronie internetowej -> kliknij TUTAJ, gdzie po wybraniu lokalizacji „Głuszyca” można na krótkim formularzu wpisać swoje imię, miejscowość stałego zamieszkania, kod pocztowy. Ta informacja jest niezbędna dla organizatorów akcji w całej Polsce, bo będzie można szybko podać dane o liczbie uczestników przedsięwzięcia. W miarę zbliżania się terminu wydarzenia, podamy dokładniejszy program. Zachęcamy do udziału we wspólnej modlitwie i prosimy o przekazanie tej informacji w swoim środowisku.

Włączamy się w Różaniec Do Granic_

Zobacz także
Bp Marek Mendyk Krajowym Asystentem Kościelnym Akcji Katolickiej w Polsce
Zaproszenie na Wielkopostny Dzień Skupienia Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status