U NAS

Uroczystość Chrystusa Króla dniem Akcji Katolickiej

W sobotę 25 listopada 2017 r. w diecezji świdnickiej obchodzić będziemy patronalne święto Akcji Katolickiej. Do wspólnego przeżycia tego szczególnego dla nas dnia zaproszeni są wszyscy członkowie i sympatycy Akcji Katolickiej.

Nasze uroczystości rozpoczniemy o godz. 15:00 Koronką do Miłosierdzia Bożego. Kolejnym punktem programu będzie konferencja, jaką wygłosi Lech Dokowicz – jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiego katolicyzmu, twórca filmowy i ewangelizator, który był m.in. współorganizatorem niedawnej akcji „Różaniec do Granic”. Na godz. 18:00 zaplanowana jest Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ignacego Deca, który skieruje do nas okolicznościową homilię.

Cały cykl świątecznych wydarzeń będzie się odbywać w kościele pw. Chrystusa Króla w Głuszycy. Serdecznie zapraszamy parafialne oddziały i księży asystentów oraz wszystkie osoby zainteresowane włączeniem się w dzieło Akcji Katolickiej do udziału w naszym święcie.

Króluj nam Chryste!

Magdalena Jarosz – prezes zarządu DIAK Diecezji Świdnickiej   

Zobacz także
To była największa żywa szopka w Polsce
Czas na media – szkolenie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status