U NAS

Uroczystość Chrystusa Króla dniem Akcji Katolickiej

W sobotę 25 listopada 2017 r. w diecezji świdnickiej obchodzić będziemy patronalne święto Akcji Katolickiej. Do wspólnego przeżycia tego szczególnego dla nas dnia zaproszeni są wszyscy członkowie i sympatycy Akcji Katolickiej.

Nasze uroczystości rozpoczniemy o godz. 15:00 Koronką do Miłosierdzia Bożego. Kolejnym punktem programu będzie konferencja, jaką wygłosi Lech Dokowicz – jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiego katolicyzmu, twórca filmowy i ewangelizator, który był m.in. współorganizatorem niedawnej akcji „Różaniec do Granic”. Na godz. 18:00 zaplanowana jest Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ignacego Deca, który skieruje do nas okolicznościową homilię.

Cały cykl świątecznych wydarzeń będzie się odbywać w kościele pw. Chrystusa Króla w Głuszycy. Serdecznie zapraszamy parafialne oddziały i księży asystentów oraz wszystkie osoby zainteresowane włączeniem się w dzieło Akcji Katolickiej do udziału w naszym święcie.

Króluj nam Chryste!

Magdalena Jarosz – prezes zarządu DIAK Diecezji Świdnickiej   

Zobacz także
Słowo Pani Prezes Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej na 100 – lecie urodzin Jana Pawła II
Zaproszenie na Wielkopostny Dzień Skupienia Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość