WYDARZENIA

Więcej niż fan

W Ewangeliach Jezus wielokrotnie kieruje do ludzi niełatwe zaproszenie do bycia Jego naśladowcą. Jezus nie zabiega o fanów, nie szuka entuzjastycznych wielbicieli. On pragnie tych, którzy będą chcieli iść za Nim bez zastrzeżeń, bez odwrotu i bez żalu.

Film „Więcej niż fan” to zaproszenie do śledzenia losów Erica Nelsona, który prowadzi trzytorowe życie: zbuntowanego poszukiwacza przyjemności, bezwzględnego biznesmena i nominalnego chrześcijanina. Dopiero w obliczu śmierci Eric postanawia wyruszyć w duchową podróż, która całkowicie zmieni jego postawę wobec Jezusa i podda próbie wiarę jego i jego bliskich. „Więcej niż fan” to nie tylko historia naśladowcy w postaci pełnometrażowego filmu fabularnego… Film zawiera komentarze Kyle’a Idlemana, autora ksiażki „Więcej niż fan. O naśladowaniu Chrystusa”.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia filmu „Więcej niż fan”.

Zobacz także
Matczyne ręce
I FORUM KATOLICKIE w Diecezji Świdnickiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status