NAMYSŁY

Maranatha

Przyjdź, Panie, przyjdź. Maranatha! Jezu… Maranatha! Usłyszałem jak gdyby głos donośny  z nieba – tłum wielki śpiewał: „Alleluja!” Zbawienie i chwała, i moc u Boga. Przyjdź, Panie, przyjdź. Maranatha! Jezu… Maranatha! Dwudziestu czterech Starców upadło i czworo Zwierząt, i pokłon oddało Mu: „Alleluja!”

Adwent nabiera barw gwieździstej łuny na niebie ukazującej ścieżkę ku Panu. Już trzecia świeca roratnia rozświetla mrok i odsłania niemal ostatnią prostą ku miejscu i ku czasowi Bożego Narodzenia. Słychać już szeptem przypominane melodie i słowa, które zabrzmią radośnie w świętą betlejemską noc. Medytujmy tym razem wspólnie ze Scholą Ventuno.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Błogosławieni miłosierni
Misericordiae vultus

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status