NAMYSŁY

Pieśń stworzenia

Budujcie drogę, budujcie, Panu przygotujcie ją! Swe ścieżki przed Nim prostujcie; niech przyjdzie, niech nie zwleka, bo całe stworzenie z upragnieniem do Niego woła: „Przyjdź, Panie Jezu, by wzbudzić w nas synów Boga!” Całe stworzenie z upragnieniem do Niego woła:  „Przyjdź, Panie Jezu, by wzbudzić w nas synów Boga! Panie, przyjdź!” I śmierci odtąd nie będzie; krzyk ucichnie; skończy się płacz, gdy Obiecany przybędzie, by we wszystkich wszystkim się stać! Całe stworzenie z upragnieniem niech przeto woła: „Przyjdź, Panie Jezu, by wzbudzić w nas synów Boga!” Całe stworzenie z upragnieniem niech przeto woła:  „Przyjdź, Panie Jezu, by wzbudzić w nas synów Boga! Panie, przyjdź!” Objaw swoją chwałę, Boże! Objaw swoją chwałę w nas! Objaw chwałę, która w Tobie! Ty chcesz – możesz – tak wierzymy! Powstańcie więc i zwiastujcie: „Łaska Jego i pokój wam!”, a cały lud odpowie: „Amen, amen!” Do drogi już się gotujcie; krwią oznaczcie drzwi swoich bram, by zbudził nas kiedy przyjdzie! Z całym stworzeniem z upragnieniem niech każdy woła: „Przyjdź, Panie Jezu, by wzbudzić w nas synów Boga!” Z całym stworzeniem z upragnieniem niech każdy woła: „Przyjdź, Panie Jezu, by wzbudzić w nas synów Boga! Panie, przyjdź!”

Napełniamy się już zapachem oczekiwania na przyjście Pana. Wczuwamy się w aromat nadchodzącego spotkania z Nowonarodzonym. Poszukujemy darów, które oddałyby naszą miłość ku Dziecięciu. Od roratnich poranków po pacierzowe wieczory wypatrujemy czasu i miejsca, gdzie przyjdzie na świat Pan nasz Jezus Chrystus. To jest Adwent i na ten liturgiczny moment w kalendarzu mamy muzyczną medytację w wykonaniu zespołu „NiemaGOtu”.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Patriota – człowiek z wyobraźnią niepodległości
Módlmy się o odwagę bycia ludźmi wiary i odważnymi obrońcami Prawdy

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status