NAMYSŁY

Kiedy wierzysz

Wiele nocy modliliśmy się bez żadnego dowodu, że ktoś mógłby nas usłyszeć. Nasze serca pełne były pieśni nadziei. Ledwo zrozumieliśmy, teraz się nie boimy, chociaż wiemy, że trzeba się lękać. Poruszaliśmy góry na długo przedtem, zanim wiedzieliśmy, że mogą być cuda. Kiedy wierzysz, choć nadzieja jest krucha, ciężko jest ją zabić. Kto wie, jakie cuda możesz osiągnąć.

„The Women’s Chorus” to duża grupa wszechstronnych wokalistek, wykonujących zróżnicowany repertuar od dzieł średniowiecznych i renesansowych po arcydzieła z naszych czasów. Chór znany jest ze swojego pięknego, mieszanego brzmienia od nieskazitelnego, cichego unisono do majestatu dużych, teksturowanych brzmień. Hymn „Kiedy wierzysz” prowadzi nas przez najbardziej wrażliwe struny, jakimi są wiara, nadzieja i miłość.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Od zranienia grzechem do uzdrowienia mocą Chrystusa
Pozornie odległy

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status