WYDARZENIA

Ojcostwo to dialog

Inicjatywa Tato.Net zaprasza na warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci.

Ojcowie, niezależnie od wieku, podczas warsztatów mogą się przekonać jak wielki wpływ mają na swoje dzieci. Dobrze jest wiedzieć, co jest mocną, a co słabą stroną własnego ojcostwa. Do udziału w warsztatach zaproszeni są zarówno ojcowie małych dzieci, jak również już dorosłych.

Zajęcia odbędą się w sobotę 16 marca 2013  r. w godz. 9:00 – 18:00 w sali  Rzemieślniczej Szkoły Zawodowej na Osiedlu Górnicze 19 w Wałbrzychu.

Udział jednej osoby ma wartość 120 zł (uczestnictwo, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, obiad, publikacja Tato.Net). Dzięki częściowemu dofinansowaniu w ramach rządowego programu na rzecz aktywności społecznej całkowita opłata wynosi jedynie 50 zł. Rejestracja udziału jest możliwa poprzez formularz dostępny na stronie TATO.NET .Tam również więcej informacji na temat warsztatów.

(kk)

Zobacz także
Niezłomny duszpasterz młodzieży i błogosławiony Ziemi Kłodzkiej – kapłaństwo
XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość