WYDARZENIA

Wakacje z wartościami

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży już kolejny rok przeprowadza akcję edukacyjną w ramach inicjatywy „Wakacje z wartościami”. Zapraszamy dzieci i młodzież m.in. na kolonie i obozy języków obcych. Organizuje je powołana i prowadzona przez KSM Ogólnopolska Szkoła Języków Obcych „eMKa”.

Celem tej placówki jest nie tylko edukacja, ale również dobre wychowanie dzieci i młodzieży w połączeniu z nauką języków obcych. Od strony merytorycznej Szkołą „eMKa” kieruje wykładowca akademicki dr Marek Kuczyński – autor programów nauczania wpisanych na listę MEN oraz podręczników do nauki języka angielskiego, w tym bestselleru pt. „Angielski dla twoich potrzeb”. Opracowana przez niego metodologia nauczania języków obcych ma charakter innowacyjny i wynika z jego wieloletnich badań naukowych w dziedzinie językoznawstwa stosowanego, metodyki i psycholingwistyki.

W bieżącym roku zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych koloniach i obozach na różnych poziomach zaawansowania oraz na różnego rodzaju turnusach m.in. językowo-konnych, językowo-tanecznych, językowo-turystycznych, językowo-artystycznych czy językowych z savoir vivre.

Bliższe informacje i zgłoszenia w biurze KSM: tel./fax: (068) 453 92 73, tel. (068) 453 92 74, od pn. do pt. w godz. od 8.00-16.00, e-mail: ksmzg@zg.ksm.org.pl oraz poprzez www.emka.ksm.org.pl

(kk)

Na podstawie: Diecezja Świdnicka

Zobacz także
Aktora pisze do profesorki
An Analysis Proposition Is No problem Ever again

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość