WYDARZENIA

Wakacje z wartościami

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży już kolejny rok przeprowadza akcję edukacyjną w ramach inicjatywy „Wakacje z wartościami”. Zapraszamy dzieci i młodzież m.in. na kolonie i obozy języków obcych. Organizuje je powołana i prowadzona przez KSM Ogólnopolska Szkoła Języków Obcych „eMKa”.

Celem tej placówki jest nie tylko edukacja, ale również dobre wychowanie dzieci i młodzieży w połączeniu z nauką języków obcych. Od strony merytorycznej Szkołą „eMKa” kieruje wykładowca akademicki dr Marek Kuczyński – autor programów nauczania wpisanych na listę MEN oraz podręczników do nauki języka angielskiego, w tym bestselleru pt. „Angielski dla twoich potrzeb”. Opracowana przez niego metodologia nauczania języków obcych ma charakter innowacyjny i wynika z jego wieloletnich badań naukowych w dziedzinie językoznawstwa stosowanego, metodyki i psycholingwistyki.

W bieżącym roku zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych koloniach i obozach na różnych poziomach zaawansowania oraz na różnego rodzaju turnusach m.in. językowo-konnych, językowo-tanecznych, językowo-turystycznych, językowo-artystycznych czy językowych z savoir vivre.

Bliższe informacje i zgłoszenia w biurze KSM: tel./fax: (068) 453 92 73, tel. (068) 453 92 74, od pn. do pt. w godz. od 8.00-16.00, e-mail: ksmzg@zg.ksm.org.pl oraz poprzez www.emka.ksm.org.pl

(kk)

Na podstawie: Diecezja Świdnicka

Zobacz także
Rio in Częstochowa!
W poranek niedzieli Zmartwychwstania

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status