WYDARZENIA

Motocyklem do Maryi

Dzisiaj w  południe do Wambierzyc zjadą się niecodzienni pielgrzymi. Będzie to pierwsza Pielgrzymka Motocyklistów Dolnego Śląska do Sanktuarium Królowej Rodzin.

Mszą św. o godz. 12:00 odprawianą na Placu Koronacyjnym, rozpocznie się tegoroczny sezon motocyklowy. Po Eucharystii wszystkie pojazdy zostaną poświęcone. Wydarzenie będzie świetną okazją do spotkania środowiska motocyklistów, które znane jest nie tylko z zamiłowania do wiatru we włosach odczuwanego w trakcie jazdy, ale z bardzo familijnej atmosfery wojaży odbywanych od wczesnej wiosny do późnej jesieni po całej Polsce i Europie.

Wspólny posiłek poprzedzi następny punkt programu, jakim będzie parada motocyklowa na trasie od Wambierzyc, poprzez Nową Rudę do Kłodzka (w okolice Galerii „Twierdza”). W czasie całego wydarzenia zaplanowane są konkursy dla uczestników Pielgrzymki.

(kk)

Na podstawie: Wambierzyce.pl

Zobacz także
Marta i Maria… i ja
Módlcie się za mnie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status