WYDARZENIA

Nowe Sanktuarium

Już w najbliższą sobotę, tj. 6 kwietnia 2013 r., w Polanicy Zdroju, odbędzie się uroczystość ustanowienia i otwarcia Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zostaną w nim zainstalowane relikwii Błogosławionego Ojca Świętego Jana Pawła II.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 16:15 Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Następnie w procesji wniesione zostaną relikwie Błogosławionego Jana Pawła II. W Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny jest żywy kult Błogosławionego i bliskość relikwii zapewne przyczyni się do jego wzmożenia. Biskup Świdnicki Ignacy Dec podczas Mszy św. dokona uroczyście ustanowi i otworzy Sanktuarium. Zawierzy też całą naszą Diecezję Matce Bożej.

Ksiądz Biskup i duszpasterze serdecznie proszą, aby komu zdrowie i siły pozwolą, niech przybędzie do Polanicy-Zdroju. Zapraszamy zatem wiernych na uroczystości otwarcia Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy (ul. Kamienna 8). Liturgia będzie też transmitowana przez Telewizję „TRWAM”.

(kk)

Na podstawie: Diecezja Świdnicka , ParafiaPolanica.pl

Zobacz także
Apostoł
Tak wygląda wolność?
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość