WYDARZENIA

Nowe Sanktuarium

Już w najbliższą sobotę, tj. 6 kwietnia 2013 r., w Polanicy Zdroju, odbędzie się uroczystość ustanowienia i otwarcia Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zostaną w nim zainstalowane relikwii Błogosławionego Ojca Świętego Jana Pawła II.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 16:15 Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Następnie w procesji wniesione zostaną relikwie Błogosławionego Jana Pawła II. W Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny jest żywy kult Błogosławionego i bliskość relikwii zapewne przyczyni się do jego wzmożenia. Biskup Świdnicki Ignacy Dec podczas Mszy św. dokona uroczyście ustanowi i otworzy Sanktuarium. Zawierzy też całą naszą Diecezję Matce Bożej.

Ksiądz Biskup i duszpasterze serdecznie proszą, aby komu zdrowie i siły pozwolą, niech przybędzie do Polanicy-Zdroju. Zapraszamy zatem wiernych na uroczystości otwarcia Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy (ul. Kamienna 8). Liturgia będzie też transmitowana przez Telewizję „TRWAM”.

(kk)

Na podstawie: Diecezja Świdnicka , ParafiaPolanica.pl

Zobacz także
Ochrzczony to znaczy posłany
10-lecie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status