WYDARZENIA

Babcia i dziadek na wagę złota

Chcesz dowiedzieć się jak czuć się potrzebnym będąc Babcią lub Dziadkiem? Refleksja wokół tej tematyki będzie ważnym tematem rekolekcji organizowanych w Szczytnej.

W ramach rekolekcji przyjrzysz się następującym zagadnieniom: czego oczekuje się od Babci / Dziadka?, obraz Babci / Dziadka w Piśmie świętym, w mediach i nasz własny, obraz Babci / Dziadka – stereotypy oraz wizerunek nowoczesnych i tradycyjnych dziadków. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, a zajęcia będą miały formę aktywizującą. Przewidziany jest czas na dyskusję i dzielenie się własnymi doświadczeniami i oczywiście nie zabraknie modlitwy, a przede wszystkim wspólnej Mszy Świętej. Zaplanowane jest także wyjście na szlak, pogodne wieczory, klub filmowy i  …niespodzianki.

Rekolekcje w Ośrodku Formacji Świętorodzinnej w Szczytnej (ul. Zamkowa 10) rozpoczną się w czwartek (Boże Ciało) 30 maja 2013 r., o godz. 17:00 i  trwać do godz. 14.00 w niedzielę 2 czerwca br. Sesję poprowadzą: Inez Kurzacz – pedagog i ks. Paweł Sobczak MSF. Udział można zgłosić wypełniając formularz na stronie internetowej Ojców Misjonarzy lub bezpośrednio u Ojca Pawła Sobczaka (tel: 797907402, e-mail:  1pawso@gmail.com )

(kk)

Na podstawie: szczytnik.msf.opoka.org.pl

Zobacz także
Raz Dwa Trzy
Wezwani do modlitwy

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status