WYDARZENIA

Marsz dla Życia Rodziny

W niedzielę 26 maja 2013 r. w naszej Diecezji odbędą się Marsze dla Życia Rodziny. Ulicami Świdnicy i Wałbrzycha przejdą ci, którzy chcą zademonstrować swoje przywiązanie do wartości rodzinnych oraz troskę o prawo do życia.  

Kolorowy pochód w Świdnicy rozpocznie się o godz.15:30, na placu przed Katedrą pw. Świętych Stanisława i Wacława (pl. Jana Pawła II 1). Następnie uczestnicy marszu przejdą ulicami: Długą, Wrocławską, 1 Maja, pl. św. Małgorzaty, Franciszkańską do Rynku gdzie ok. godz. 16:30 rozpocznie się festyn rodzinny. Organizatorzy marszu w Świdnicy proszą by każdy z uczestników marszu zabrał ze sobą swoje zdjęcie z dzieciństwa.

Z kolei w Wałbrzychu początek marszu nastąpi o godz.13:00 Mszą Św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul Jana Pawła II. Następnie uczestnicy marszu przejdą ulicami: Kasztelańską, Podwale, Wieniawskiego, Długą i Broniewskiego. Ok. godz. 15:30 na boisku przy ul. Kusocińskiego rozpocznie się piknik rodzinny. Organizatorzy Marszu w Wałbrzychu proszą, by rodziny z małymi dziećmi zabrały ze sobą wózki.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Babcia i dziadek na wagę złota
Akcja Katolicka w Polsce zaprasza na pielgrzymkę dziękczynną do Rzymu.
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość