WYDARZENIA

Procesja Fatimska

W rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie, w Parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich rozpocznie się cykl nabożeństw, które będą odprawiane każdego 13 dnia miesiąca. Tradycję tę od wielu lat kultywują duszpasterze i wierni tej parafii, której gospodarzami są Księża Pallotyni.

Dzisiejsze wieczorne nabożeństwo zacznie się Mszą św. o godz. 19:00, po której odbędzie się Procesja Światła połączona z różańcem fatimskim. Modlitewny przemarsz ulicami Osiedla Pallotyńskiego. Następne nabożeństwa fatimskie odbędą się 13 czerwca, 13 lipca, 19 sierpnia, 13 września i 13 października, kiedy nastąpi zakończenie tegorocznych nabożeństw fatimskich.

Warto przypomnieć, że 13 maja to również data przypominająca dzień zamachu na życie Jana Pawła II, do którego doszło na Placu Świętego Piotra w 1981 r.

 

(kk)

 

Na podstawie: nspj-zabkowice.pl

Zobacz także
Dzieci potrzebują miłości, a nie seksu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status