WYDARZENIA

Owczarnia

Do udziału w OWCZARNI (po raz czwarty, po raz pierwszy w Wałbrzychu), w radosnym przedwakacyjnym uwielbieniu Pana Boga za kończący się rok szkolny zaproszona jest młodzież z każdego zakątka Diecezji Świdnickiej,  młodzież z grup przyparafialnych, młodzież przygotowująca się do bierzmowania, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, schole, ministranci starsi, lektorzy i ceremoniarze – wraz z duszpasterzami i katechetami.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 15 czerwca 2013 r. na placu przy kościele parafialnym pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Wałbrzychu (Podzamcze)

Program:

9:45 – recepcja,

10:00 – zawiązanie wspólnoty,

10:15 – blok ewangelizacyjny animowany przez zespół ewangelizacyjny  „Droga do Boga” z Kudowy Zdroju,

11:30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (okazja do  spowiedzi),

12:00 – Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa Adama Bałabucha,

13:00 – posiłek,

13:30 – koncert zespołu „Testimonium”,

ok. 15:00 – zakończenie spotkania.

Zgłoszenia grup są przyjmowane do 12 czerwca 2013 r. pod tel: 609830588 lub w Wydziale Duszpasterskim Świdnickiej Kurii Biskupiej – tel: 748564413.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Aby Chrystus był zawsze słyszany
Euro za gender

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość