WYDARZENIA

Rekolekcje w środku lata

Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa w Wilkanowie zapraszają na wakacyjne rekolekcje dla młodzieży i dla dorosłych. Piękne krajobrazy sprzyjać będą duchowej refleksji i odnowie sił. 

W dniach 1 – 6 lipca 203 r. rekolekcje dla młodzieży (od 14 lat wzwyż) poprowadzi ks. Paweł Kilimnik. W programie: Eucharystia, konferencje, czas na modlitwę, sport i zabawę, spotkania w grupach, wyjścia w góry i wspólne dzielenie się wiarą. Trzeba zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, notatnik i przybory do pisania, śpiwór, kapcie, wygodne buty na wędrówki po górach, dobry humor i gotowość na niespodzianki…Koszt: 150 zł (noclegi + wyżywienie)

Z kolei w dniach 8 – 13 lipca 2013 r. rekolekcje dla dorosłych pod hasłem „Wierzę – wierzymy – stworzeni do komunii z Bogiem” poprowadzi Ks. Paweł Cembrowicz. W programie: Eucharystia, wspólna modlitwa psalmami i różańcowa, adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencje, spotkania w grupach na rozważaniu Słowa Bożego, okazja do zadawania pytań na temat życia wiarą i nie tylko… Zasadnicza część rekolekcji odbywa się w milczeniu. Koszt: 250 zł (noclegi + wyżywienie)

Rozpoczęcie rekolekcji w dniu przyjazdu Mszą świętą o godz. 18:00, a zakończenie w ostatnim dniu rekolekcji po Mszy świętej i śniadaniu (ok. godz. 10:00). Zapisy u s. Beaty Marii (tel: 500697581, e-mail: s.beatamaria@gmail.com ). Rekolekcje będą się odbywać w Wilkanów Górnym (nr 181). Dojazd: PKS z Bystrzycy Kłodzkiej w stronę Międzygórza. Zapraszają Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Misyjne śpiewanie
Aborcja to okrutne morderstwo!
2 komentarze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status