WYDARZENIA

Zostań reporterem AKCJI !

Zaczynają się wakacje letnie. Jedni spędzą je w domowych pieleszach, inni wyjdą na szlak pielgrzymkowy, jeszcze inni będą się „byczyć” na wczasach. Wielu będzie normalnie pracować, a może właśnie korzystając z przerwy w nauce czy studiach, podejmie pracę sezonową. Każda z tych sytuacji jest dla nas – katolików – także, a może bardziej, okazją do dostrzegania tego, co ubogaca naszą wiarę.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. Sfotografuj to profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). Wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz 🙂

Jako pierwsze – tym razem archiwalne – pokazujemy zdjęcie wykonane kilka lat temu na jednym z targowisk w Brukseli. Tytuł nadany przez autora brzmi: „Trudny wybór?”

Zobacz także
Modlitewne skupienie w Wałbrzychu
Egoiści za kierownicą
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status