WYDARZENIA

Panie, przymnóż nam wiary

W dniach 30/31 lipca – 9 sierpnia 2013 trwać będzie jubileuszowa X Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Portal AKCJA informował już o tym corocznym wydarzeniu. Tegoroczne hasło peregrynacji brzmi: „Panie, przymnóż nam wiary”.

W czasie 10-dniowej pielgrzymki przez 8 dni odbędą się rekolekcje pod nazwą „Odnowa wiary”. Pierwszy i ostatni dzień Pielgrzymki są wyłączone ze ścisłego programu rekolekcyjnego. Każdy pielgrzym otrzyma specjalny zeszyt pt. „Droga wiary z Maryją – dziennik duszy pielgrzyma”. Znajdują się w nim teksty Pisma św. do medytacji wspólnej i indywidualnej, rozważania oraz wolne miejsca na własne notatki. Grupa 7 – Duchowego Uczestnictwa otrzyma podobne, zmodyfikowane materiały dostosowane do swojej specyfiki.

Pielgrzymi idący pieszo otrzymają Książeczki Pielgrzyma, które należy precyzyjnie wypełnić i dać do opieczętowania i podpisu przez własnego Księdza Proboszcza. Ponadto otrzymają również znaczki pielgrzymkowe z logo Roku Wiary. Szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Pielgrzymki.

(kk)

 foto: Gość Niedzielny

Na podstawie: pielgrzymka-swidnicka.pl , diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Przewodniczący Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich w Radio Maryja o wyborach
Czy naprawdę wierzysz?
3 komentarze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status