WYDARZENIA

Wakacje ojców z dziećmi

Czy jesteś ojcem, który potrafi stanąć na wysokości zadania?  Czy chcesz stawać się ojcem na miarę potrzeb swych dzieci? Szukasz odpowiedzi na te pytania? Ośrodek Formacji Świętorodzinnej zaprasza na rekolekcje: Świętorodzinne wakacje ojców z dziećmi pod hasłem „Śladami Józefa”.

Rekolekcje będą czasem pogłębiania relacji z Bogiem, z sobą samym, z własnym dzieckiem. Będzie to również okazja do wypoczynku i aktywności fizycznej (przemierzanie górskich szlaków – „rekolekcje w drodze”).  Na sesję zapraszamy ojców z dziećmi. Naszym przewodnikiem w drodze będzie Święty Józef. Rekolekcje prowadzi ks. Paweł Sobczak w Ośrodku Formacji Świętorodzinnej w Szczytnej (ul. Zamkowa 10). Rekolekcje rozpoczną się w środę 12 sierpnia 2013 r., godz. 17:30 i trwać będą do niedzieli 18 sierpnia 2013 r., do godz. 15:00.

Szczegółowych informacji możesz dowiedzieć się na stronie: www.szczytnik.msf.opoka.org.pl. Udział można zgłaszać wypełniając formularz na tej stronie  lub bezpośrednio u ks. Pawła Sobczaka ( tel: 797907402  oraz  e-mail:  1pawso@gmail.com ).

(kk)

Na podstawie: szczytnik.msf.opoka.org.pl

Zobacz także
Akcja Katolicka w Polsce z nową prezes
Zaniepokojeni losem chrześcijan

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość